Zurück zur Startseite

Gechter - der Pressenspezialist

Unsere Produkte: Kniehebelpresse, Handhebelpresse, Zahnstangenpresse ...

Service

Kontakt und Impressum

News über Gechter Pressen

Messetermine

Jobs und Kooperationen

Management kvality
Gechter Pressen (Zahnstangenpressen, Kniehebelpressen,  Handhebelpressen, Sondermaschinen...)

 

Zertifiziert nach DIN EN ISO 9001:2000  anklicken zum vergrößernKvalita se skládá z plánování, know-how a absolutní přesnosti!

Na tomto významném prohlášení se od založení podniku
v roce 1952 nic nezměnilo.

Díky vynikající kvalitě výrobků, neustále zlepšované technice výrobků orientované na zákazníka a se svojí konkurenceschopností spočívající na těch nejmodernějších výrobních postupech si tento podnik vybudoval svoji přední pozici na světovém trhu.

Stálá připravenost a flexibilita vysoce motivovaných a odborně kvalifikovaných pracovníků firmy Gechter, zabývat se jako vývojoví partneři zákazníků při řešení jejich specifických požadavků. Kvalita se tak stává nejen požadavkem na bezchybný produkt, nýbrž i základem pro optimalizaci všech výrobních kroků důležitých pro zákazníka.

Vynikající a ekonomicky efektivní vlastní výroba je zaručena stálými modernizačními opatřeními, která představují živoucí - čili neustále se měnící proces.

To se projevuje nejen na optimální kontrole výrobních procesů a na kvalitě, ale i na dodacích termínech vyhovujících požadavkům zákazníka. Tím jsou vytvořeny ty nejlepší předpoklady pro rychlou reakci a dodržení dodávky, čímž zákazník získá tolik důležitou důvěru k včasným dodávkám.

Pro Vás jako uživatele výrobků ze závodu firmy Gechter je vedle funkčnosti, kvality a termínů dodání důležitá i cenová přiměřenost. Firma, která do středu dění staví své odborné pracovníky, udržuje výrobně technické prostředky na té nejmodernější úrovni a stanovuje si řešení speciálních zákaznických požadavků za podnikový cíl, není jen Vaším dodavatelem, ale i Vaším partnerem a garantem precizní a vysoce kvalitní práce.

Vědět, co si člověk může dovolit, není nafoukanost, ale výsledek tvrdé práce!

© Gechter CZ s.r.o.    Domažlická 1165/5 CZ-130 00 Praha 3